Zajímavá manželská vegan inspirace - Erika a Travis Dunckley

Vegan manželé Erika a Travis Dunckley jsou příkladem toho, jak jde dohromady nejen veganství a skvělá fyzická kondice, rodina, ale dokonce i vědecká kariéra. 

Oba jsou vegani, oba se na vrcholové úrovni věnují maratonům, duatlonům a triatlonům, závodům Ironman, ve kterých se roky dobře umisťují, intenzivně se věnují fitness a Travis byl držitelem černého pásku v karate už ve 14 letech. 

 

Oba se ale také věnují výzkumu - Erika nyní v pozici profesorky neurologie výzkumu stravy a cvičení na prevenci neurodegenerativních onemocnění, Travis se věnuje genetickému výzkumu. 

 

Společně jsou toho názoru, že jen správně sestavená strava je tím hlavním, co může umožnit intenzivní tréninky a zajistí dostatečný odpočinek organismu mezi nimi - oba doporučují samozřejmě veganskou stravu, kterou se už roky stravují nejen oni, ale i jejich děti. 

 

Respekt jim patří nejen za skvělou propagaci veganství ve sportu, každodenním životě a vědě, ale i za adopci 3 koček, 4 kuřat, 1 krocana a husy , které jsou také členy jejich vegan rodiny :)

 

 


Zpět na Novinky