Výsledky ankety o nejlepší veganskou restauraci roku 2017

Tak už víme, kdo byl letos ve veganské gastronomii v ČR nejlepší. :-) V sobotu jsme na Veggie Vánocích v v Mánesu vyhlásili první tři místa v naší anketě o Nejlepší veganskou restauraci roku 2017 - a pro ty, co tam nebyli, jsou vysledky zde: 

Titul Nejlepší veganské restaurace roku putuje poprvné v historii ankety do Brna - s více než 1 800 hlasy ho získal poměrně nový podnik zaměřený na sladké veganské dobroty, Vegan Sweet bar. Gratulujeme k skvělému úspěchu. 

A že sladká podoba veganské gastronomie táhne, dokazuje i druhé místo a také přes tisíc hlasů pro Blue vegan pig shop. Také se jedná o pomerně nový podnik, který si ale vybudoval velkou fanouškovskou základnu.

Na třetím místě se pak umístila Jídelna Kuchařek bez domova, která ukazuje kromě skvělého jídla i sociální přesah veganského životního stylu.

Všem moc gratulujeme a i dalším podnikům přejeme hodně štěstí a úspěchů v jejich další činnosti. Protože veganská gastronomie je nejen chuťově skvělá a kreativní, ale i ohleduplná k našim zvířecím přátelům a přírodě. 

Zpět na Novinky