VF trička konečne :) v prodeji!

Dlouho očekávaná;) trička Vegan Fighter jsou od dnešního dne v nabídce našeho e-shopu! A protože projekt VF spolu s otázkami veganství podporuje a propaguje také otázky týkající se environmentálních a sociálních témat, pro potisk jsme pro vás vybrali trička maximálně etická k životnímu prostředí a lidem účastnícím se výroby. Díky využití obnovitelných zdrojů energie se při jejich výrobě snižuje uhlíková stopa ve srovnání s klasickým tričkem téměř o 90% (pro představu, při výrobě klasického trička se do atmosféry vypustí zhruba 6 kg skleníkových plynů, při výrobě trička pro VF jich vznikne pouze 600 g – pro detailní údaje přejdi sem).

 

Materiál je dále samozřejmě vyráběn z organické, Soil Association certifikované bavlny, což mimo jiné znamená, že při jejím pěstování nebyly použity žádné chemické látky poškozující životní prostředí a zvířata. Trička splňují také požadavky tzv. férového obchodu a byla certifikována logem Fair Wear (více info o certifikátech na webu partnerského projektu Etické spotřebitelství).

 

Doufáme, že se tato z mnoha pohledů etická trička budou líbit, stejně jako první motiv, který jsme pro vás vybrali. Těšíme se také na zpětnou vazbu, připomínky a návrhy pro další edici a znovu díky za strpení, které jste s námi v tomto ohledu měli :)

 

A teď už neváhejte a objednávejte! :) 

 

Zpět na Novinky