VF spouští nový e-shop se supplementy!

Koupě veganského, a tedy etického a zdravého sportovního nebo výživového supplementu, je pro mnoho veganů a  veganek velkým problémem. Mnoho vašich dotazů na nás směřuje již dlouho právě tímto směrem, a proto jsme se rozhodli vytvořit e-shop, který by měl usnadnit někdy opravdu nelehké hledání. ¨

Nově zahájený VF e-shop je však věnovaný i těm, kteří požadují sportovní i výživové doplňky v přírodní, čisté kvalitě podporující maximálně zdravou a nutričně vyváženou stravu. 
Za tímto účelem jsme pro vás prozkoumali nabídku na našem i ostatních trzích, vybrali veganské kandidáty a ty pak porovnávali z hlediska kvality, dostupnosti i ceny – z nich jsme pak vybrali několik desítek produktů, které od dnešního dne najdete v novém VF e-shopu.

Na základě vyjádření výrobců a distributorů jsou všechny vybrané výrobky veganské, tj. neobsahují žádné živočišné ingredience. Vůči zvířatům jsou tak etické, protože pro jejich výrobu nemuselo zamřít ani jinak trpět žádné zvíře, z hlediska zdravotního jsou zdraví prospěšnější, protože jsou čistě rostlinné a tedy v mnoha případech i lépe vstřebatelné. Mnoho z nich splňuje také kritéria raw veganství – výrobkům je zachován jejich plný nutriční obsah, protože neprošly během výroby teplotami nad 38 stupňů. Z hlediska environmentálního je také jejich výroba ohleduplnější.

Nákupem v tomto e-shopu navíc podpoříte fungování projektu Vegan Fighter a České veganské asociace , protože výdělky jsou věnovány těmto projektům.

Doufáme, že se vám váš :) nový VF e-shop bude líbit a přejeme mnoho příjemných nákupů :)

Zpět na Novinky