VEGGIE DATING na Náplavce

Protože hodně lidí hledá své blízké mezi těmi, kteří sdílí podobný pohled na svět, včetně ohleduplnosti ke zvířatům a sehnat partnera/ku (nebo třeba i kamaráda/dku, nové kolegy/ně nebo spolubydlící) není v běžném životě jednoduché, rozhodli jsme se na Veggie Náplavce, která je největší podobnou live akcí u nás, umožnit všem najít ty, které aktuálně hledají. Bez nástrah a omezení virtuálu.:)
VEGGIE DATING bude probíhat v průběhu obou dnů a zapojení do něj bude velice jednoduché - k dispozici pro vás budeme mít barevná označení (jedna barva pro partnera/rku, druhá pro kamarada/ku a poslední pro kolegu/ni), které můžete v případě zájmu na akci nosit - a pak už jen počkat, kdo na vás z těch několika tisíc lidí, kteří se Veggie Náplavky zúčastní, zareaguje. 
Označení budou k dispozici i pro jednotlivé stánky a prodejce a nabídnou tak i jim příležitost k hledání nových spolupracovníků a kolegů. 
Veggie Náplavka se tedy pro návštěvníky může proměnit i v místo, kde si seženete novou práci, která by vás bavila a naplňovala, s lidmi, kteří vám budou blízko. Nebo třeba novou lásku. :-) 
Zpět na Novinky