Veganský Mr. Natural Universe

Na Mr. Natural Universe 2009 Billyho Simmonse se můžete podívat a poslechnout si jeho názory na pozitivní vliv rostlinné stravy na videu níže, nebo v galerii na našem facebooku. 

Billy, který je vegetariánem od roku 2002, a ke kulturistice také vyučuje bojové sporty, přešel před dvěma lety na veganství. Sám k tomu říká: " Když se podíváte na  všechny argumenty proč přejít z vegetariánství na veganství, nikdo nemůže říct, že by to nebyla správná volba - a to jak z pohledu vašeho zdraví a životního prostředí, ale i vlivu, který na ostatní máte...Když jsem přešel na veganství, pocítil jsem náhlý příliv energie a cítil jsem harmonii se světem kolem. Vnímal jsem, jak žiji v souladu se zákony přírody, ne proti nim. Cítil jsem pouto se zvířaty."

Billy je jednou z dalších skvělých a velice názorných odpovědí na dotazy, jestli lidé na rostlinné stravě mohou získat svaly, být silní a zdatní. A co více - Billy se stal také velkým propagátorem naturální kulturistiky a veganství a o své tipy se rád dělí, například jako na dalším videu níže. 

Na další videa, kde Billy hovoří o veganství, vlivu rostlinné stravy, ale také předvádí konkrétní tréninkové tipy, se podívejte zde

Přejeme příjemou inspiraci! ;-) 

 

Zpět na Novinky