Speciální edice triček VF-Mighty Sounds

Na festivalu Mighty Sounds, kde jsme minulý víkend vystupovali, jste se mohl isetkat s naší novou edicí triček. Ta je hodně speciální a ukrává v sobě totiž více vrstev a významů. Trička jednak připomínají, ze projekt Vegan fighter vychází z hardcore subkultury - a zároveń ukazují, ze boj za zvířata nám dáva sílu a energii i do těch nejtvrdších tréniků a fightů. 

Tričko pak také připomíná rok našeho vzniku, kterým je rok 2010. Je až neuvěřitelné, jak moc se téma veganství od té doby posunulo. Když jsme začínali, spojení náročného sportu a veganství u nás znělo jako naprosté sci-fi, skoro nikdo nevěřil, že je něco podobneho možné. Naše zaměření zpochybňovali i někteří vegané (z toho mála, co u nás tehdy byli :) ). Jsme moc rádi za to, jak se situace posunula, že podobné pochyby jsme již vyvrátili, že jsme tu ze začátku hodně těžkou cestu vyšlapali a dnes už je to, ze veganství a skvěla kondice jdou dohromady, bezmála mainstream. I že jsme mohli inspirovat tolik lidi a podobných projektu, které nyní vznikají. 

Čislo 2010, kdy to vše začalo, pro nás má tedy velký symbolický význam a dává nám naději, že se svět muže změnit v lepší místo pro zvířata i lidi. 

Trička budou v dohledé době k dostání i v našem e-shopu.

Fight for animals. :) 

Zpět na Novinky