Před a po: Antoinette Pacheco - inspirace ke změně životního stylu

Antoinette Pacheco už možná znáte z kalistenických kousků, které provádí se svým přítelem Frankem Medranem. Společně jsou také propagátory veganství a toho, že může vést k fyzické zdatnosti v míře, kterou může většina konvenčně se stravujících lidí závidět. 

Málokdo ale ví, že Antoinette nebyla vždy tak zdatnou a sexy propagátorkou veganství. Před několika lety trpěla po porodu nadváhou, a i její psychika na tom nebyla nejlépe: "Díky nadváze jsem se začala více zajímat o to, co jím. Postupně jsem měnila ve svém životě nějaké věci - dříve jsem bývala plná nenávisti, nezajímala se o svět kolem. Teď se zajímám o lidi kolem, miluju svůj život a chci k tomu dál inspirovat ostatní. Být šťastný neznamená, že se nesetkáváte v životě s bolestí a smutkem, ale že je nenecháte, aby nad vámi zvítězili." 

A dodává: "I dnes bojuji s nějakými věcmi z minulosti, ale už je nenechávám, aby nade mnou vládly. Jedním z největších darů života je, že je těžký. Jen pokud se vyrovnáváme s těžkostmi, můžeme vybudovat vnitřní sílu."

Určitě motivující slova, a nutno dodat i obrazový příklad toho, že změnu můžeme provést kdykoliv a to poměrně ve velké míře. A že zdravý životní styl jde ruku v ruce s ohleduplností k ostatním. Existují teorie, že jen tak možná můžeme dosáhnout skutečného štěstí :) 

 

Zpět na Novinky