Posledních 14 dní hlasování o Nejlepší veganskou restauraci

Máme před sebou posledních 14 dnů hlasování o nejlepší veganskou restauraci roku 2017. A vypadá to na pěkné drama do posledních chvil. :-) V minulých dnech totiž došlo k změně na prvním místě a aktuálně vede brněnský Vegan Sweet Bar s 1097 hlasy. Druhé místo má Blue Vegan Pig s 1003 hlasy. Mezi těmito dvěma podniky, zaměřenými zejména na veganskou gastronomii v její nejsladší podobě, :-) se zřejmě bude rozhovovat a konečném vítězi. Třeti Jídelna kuchařek bez domova má nyní 440 hlasů, čtvrté a páté místo pak zůstalo v pořadí beze změny - čtvrtí jsou Forky's a pátí Die Kuche. 

Jak ale víme z minulých ročníků, nebylo výjimkou, že podniky na poslední chvíli aktivizovali své příznivce a pořadí se ještě změnilo - vše je totiž čistě ve vašich rukách a na vašem hlasování. :-) To můžete dělat až do posledních chvil, tzn do 2.12. večer v tomto albu: https://www.facebook.com/pg/veganfighterproject/photos/?tab=album&album_id=1869718369723045 Nejlepší restauraci, o které rozhodnete vy svým like a zájmem o ni, vyhlásíme podle aktuálního počtu hlasů Veggie Vánoce  v pražském Mánesu. 

Všechny vás zveme a za nás držíme palce všem podnikům a děkujeme jim, že ukazují, jak jsou jídla ohleduplná ke zvířatům výborná. 

 

 

Zpět na Novinky