Poslední tři dny hlasování o Nejlepší českou veganskou restauraci

Začíná jít do tuhého. :-) A protože napětí máme opravdu rádi, kdo získá letos titul Nejlepší veganské restaurace roku 2016 se dozvíte vy i my až úplně v poslední chvíli - tedy při slavnostním vyhlášení na Veggie Vánocích. Hlasování tedy tentokrát necháme běžet opravdu do posledního okamžiku, tzn neděle 18.30 hodin, kdy na Veggie Vánocích podle aktuálního počtu hlasů anketu a jejího vítěze vyhlásíme. 

Jak se dalo čekat, situace se začíná hodně dramatizovat a pořadí se průběžně mění. Mezi prvním místem kam se vyhoupl loňský vítěz Plevel a druhým Raw Deli, je jen několik hlasů. Na třetím místě pak dotahuje Incruenti, na čtvrtém místě je Pastva a první pětku uzavírá brněnský zástupce Forkys. Ale vše může dopadnout ještě úplně jinak, záleží teď na jednotlivých restauracích, jak se jim podaří zmobilizovat na poslední chvíli své příznivce. Hlasovat je možné až do samotního vyhlášení v neděli večer zde.

My držímě pěsti všem a jsme rádi, že se veganská gastronomie tak rozvíjí a moc rádi ji jako celek podporujeme. A děkujeme i vám, že veganské podniky navštěvujete a umožňujete jim fungovat v tomto těžkém prostředí. Čím víc jich bude a budou úspěšnější, tím lépe pro zvířata. 

Kdo tedy ještě nehlasoval, tak honem do toho. :-) A na Veggie Vánocích se všichni necháme do poslední chvíle překvapit. 

 

 

 

 

Zpět na Novinky