Pavel Salčák z Vegan Fighter Crew zvítězil nejrychlejším KO v historii českého profi MMA

Náš kolega z Vegan Fighter Crew, dlouholetý vegan Pavel Salčák, má za sebou první zápas v OKTAGON MMA. A pro ty, co neviděli právě skončené vysílání v TV, přinášíme výsledek - Pavel zvítězil nad svým soupeřem během necelých deseti vteřin prvního kola KO. Postaral se tak o zřejmě nejrychlejší KO v historii českého profi MMA a skvěle tak znovu ukázal, že veganská strava je výborná i pro ty nejnáročnější sporty. “Veganem jsem přes deset let a mou hlavní motivací jsou zvířata a etika. V dnešní době je zcela zbytečné stravovat se na úkor něčí smrti,” říká Pavel a dodává: “Jsem rád, že v @OKTAGON MMA mohu ukázat, že zabíjet a jíst zvířata prostě nepotřebujeme.” 

Více o Pavlovi, který je českým šampionem v muay thai i MMA, najdete na jeho Instagram profilu https://www.instagram.com/pavel_salcak/  , nebo v tomto rozhovoru.

Gratujeme a věříme, že Pavel bude svým příkladem inspirovat mnoho dalších fighterů i fighterek a lidí, kteří přemýšlí o tom, že by začali žít ohleduplně k našim zvířecím přátelům i planetě. GO VEG. :-) 

 

 

Zpět na Novinky