Nový vynikající veganský protein ode dneška v našem e-shopu!

Před krásným víkendem pro vás máme dobrou zprávu :) Od dnešního dne můžete v našem VF shopu objednávat dlouho očekáváný, nový veganský protein od firmy Reflex Nutrition. Protein obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, určené k podpoře růstu svalové hmoty, je vyroben bez obsahu sóji, umělých aditiv a je samozřejmě 100% veganský!

Vegan Protein, jak se produkt jmenuje, nabízí v čistě rostlinné formě kompletní spektrum aminokyselin stejně jako syrovátková nebo vaječná bílkovina a v některých parametrech je dokonce předčí - viz podrobnější produktové informace přímo ve VF e-shopu nebo níže.

Přejeme dobrou chuť a rychlý nárůst kvalitní veganské hmoty ;-) případně rychlé rýsování.

 

Produktové info:

 

•    Obsahuje plnohodnotné spektrum aminokyselin, včetně esenciálních.
•    Nabízí srovnatelné parametry se syrovátkovou a vaječnou bílkovinou
•    Neobsahuje umělá sladidla a barviva
•    Neobsahuje sóju, alergeny, pšeničný lepek, nebo geneticky modifikované složky
•    Obsahuje přírodní sladidlo Stévie
•    Obsahuje aditivum trávících enzymů Digezyme®apobiotickcý kultur LactoSpore®
•    Vhodné pro Vegany, Vegetariány, Celiaky


98% stravitelnost, garantovaný evropský původ a šetrná technologie zpracování

 

Vegan Protein je vyroben za pomoci patentované technologie, která je nejen garancí vysoké bioaktivity použité bílkoviny = minimální denaturace, ale je také 100% šetrná k životnímu prostředí. Základem Vegan Proteinu je bílkovina speciální odrůdy hrachu setého (PisumSativum), pěstovaného v severní Evropě. K extrakci bílkoviny je využívána pouze voda a to bez použití chemických prostředků. Výsledkem je instantní prášek, perfektní chuti a stravitelnosti, který snese srovnání s těmi nejkvalitnějšími zdroji aminokyselin jako je syrovátková bílkovina a vaječná bílkovina. Bílkovina Vegan proteinu nabízí 98% stravitelnost a aminokyselinové skóre 95%.

 

Vegan Protein obsahuje více BCAA, více Glutaminu a více Argininu

 

Důležité větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin jsou zodpovědné za budování a ochranu svalové hmoty a ve Vegan Proteinu jsou hojně zastoupeny. Ve skutečnosti bílkovina Vegan Proteinu obsahuje více BCAA než bílkovina toho nejkvalitnějšího vaječného proteinu. Navíc bílkovina Vegan Proteinu obsahuje oproti syrovátkové a vaječné bílkovině dvojité  množství Argininu, zodpovědného za stimulaci růstového hormonu a oxidu dusnatého (NO). To stejné platí pro Glutamin, kterého obsahuje bílkovina Vegan Proteinu opět více než zmíněné dva zdroje. Díky skvělému profilu aminokyselin, představuje bílkovina Vegan Proteinu jeden z nejšpičkovějších přírodních zdrojů.

 

Vegan Protein neobsahuje sóju, alergeny, pšeničný lepek a geneticky modifikované složky


Na současném trhu existuje poměrně slušné množství proteinových přípravků z rostlinných zdrojů, zejména sóji. U sóji však hrozí vysoké riziko obsahu aflatoxinů (plísní), dalším faktorem jsou výše zmíněné genetické modifikace a deficit esenciální aminokyseliny methionin. Někteří výrobci nabízí také proteiny z hrachu, avšak nejasného původu a bez uvedení technologie zpracování. Proto prosím nepřehlédněte fakt, že bílkovina z hrachu setého (PisumSativum) obsažená ve Vegan Proteinu nabízí jeden z nejvíce čistých proteinů, ohleduplných k životnímu prostředí na světě, a to bez obsahu reziduí umělých hnojiv a dalších nežádoucích složek.

 

Vegan Protein je oslazen Stévií


Stevia je specifický druh rostlin, které jsou stovky let využívány jako přírodní sladidlo. Stévii znali už začátkem 20. let v Jižní Americe a používali ji také v přírodní medicíně (na pálení žáhy, cukrovku, jako ústní vodu).
Vegan Protein obsahuje probiotické kultury & trávící enzymy
Dalším velkým rozdílem je to, že Vegan Protein obsahuje trávící enzymy Digezyme® a probiotické kultury LactoSpore® (obdoba živého jogurtu), což jinými slovy znamená, že spolu s tímto proteinem konzumujete další dva suplementy zaměřené na podporu špičkové kondice a zdraví organizmu.

 

Vegan Protein je vyroben ze 100% zelené energie

 

Vegan Protein je vyroben na zelených linkách společnosti Reflex Nutrition v souladu s normami kvality ISO9001 a každá šarže je testována na skutečný obsah bílkovin, tak jak je tomu dobrým zvykem u všech proteinových produktů Reflex Nutrition. Určitě Vás také potěší fakt, že Vegan Protein je vyroben ze 100% zelené energie.

 

Garance společnosti Reflex Nutrition


•    Inovační technologie
•    Produkty ověřené klinickými studiemi
•    Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
•    Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
•    Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
•    Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

 

Složení: Bílkovina z hrachu (PisumSativum), přírodní barvivo (kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (jen příchuť čokoláda), Betanin (jen příchuť jahoda), Beta-karoten (jen příchuť Ovocná směs), aroma, plnidlo (korboxymethyl celulóza), přírodní sladidlo (Stevia), trávící enzymy Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), probiotické kultury LactoSpore.

Nutriční hodnoty:
    100g    25g
Energetická hodnota kJ/kcal    1.562/370    390/92
Protein    74g    18.5g
Sacharidy    4.1g    1.0g
z toho cukry    1.4g    0.4g
Tuk    5.6g    1.4g
z toho nasycené tuky    2.7g    0.7g
z toho mononenasycené tuky    1.7g    0.4g
z toho polynenasycené tuky    1.0g    0.3g
Vláknina    3.4g    0.9g
Sodík    1.3g    0.3g
Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza)    160mg    40mg
probiotické kultury LactoSpore    200.000.000    50.000.000

 

Zpět na Novinky