Nečekaná přednáška Vegan Fighter na Vegan Festu

Velmi nečekaně se včera uskutečnila naše přednáška na brněnském Vegan Festu, když naši kolegové Linda a Honza akčně zaskočili za původně naplánovanou přednášející, které se nepodařilo dorazit. 

Přednáška, která vznikla spontánně během deseti minut se zaměřila na enormní nárůst vegansky se stravujících profesionálních sportovců a sportovkyň v posledním roce, zmínili jsme tento trend i u nás - například úspěšné zápasy v lize muay thai, kterou v současné době vede vegan a kde se nedávno uskutečnil i zřejmě první čistě veganský fight u nás. Zmiňovaná byla i olympiáda v Soči, kde se objevily veganské medaile.

Druhá část se pak věnovala veganské výživě ve sportu a supplementaci - klasickým tématům, která se prolnula do diskuze s publikem. V ní došlo i na kotvičník zemní :) a od publika zazněly také zajímavé tipy a zkušenosti: například to, že při nadměrném přísunu B12 by se od určité hladiny mohlo zvyšovat pociťování bolesti v zápasech. 

Díky všem za tipy, názory, zkušenosti, o které jste se s námi podělili, i za pozornost na této improvizované přednášce.

Jsme rádi, že jsme na Vegan Festu vystoupili, byť poněkud narychlo a bez přípravy a podpořili tuto výbornou akci. VF Crew

Zpět na Novinky