Náš další článek pro Forbes: Tentokrát o (ne)hejtování

Protože jsme se samozřejmě setkali během oněch téměř 10 let, kdy Vegan Fighter veřejně vystupuje s otázkami veganství, s mnoha projevy hejtu, rozhodli jsme se udělat něco pro zlepšení. Tedy pro to, aby hejtování postupně zmizelo a nahradila ho komunikace s respektem - třeba i k jinému názoru ;) 

Jak může hejtování škodit vám osobně (nejen tématům, ke kterým se hejteři připojují), se můžete dočíst v našem dalším článku pro Forbes Česko. 

Naše kolegyně Iva Linda Maruščáková v článku například píše:


"Ať chcete nebo ne, hejtování i pouhé čtení agresivních a urážlivých online komentářů vás podprahově negativně ovlivňuje. Naplňuje vás nejen agresí, nenávistí, ale podle loňské studie zveřejněné v časopisu Psychology Today vám také zvedá hladinu stresového hormonu kortizolu, a ničí tak postupně vaše fyzické zdraví."


"Loňská studie v časopise Personality and Differences dále potvrzuje to, co asi tušíte – že má autor hejtů problém.
Podle ní jsou autoři negativních komentářů nejčastěji lidé s psychopatickými a sadistickými sklony, kteří chtějí ovládat druhé. Nezajímá je váš názor, ale manipulace. A jako s každým psychopaticky laděným člověkem v diskusi s hejtry nikdy nemůžete vyhrát."


Moc vám děkujeme,  že spolu s námi pomáháte udržovat HejterFree prostředí na našich sociálních sítích ;)

Zde najdete celý článek:
http://www.forbes.cz/vedecky-potvrzeno-5-duvodu-proc-byste-s-hejtry-nemeli-ztracet-cas/

Více se dozvíte také v našem dalším projektu NebudHejter.cz

#veganfighter #vegan_fighter #NebudHejter #JsembezHejtovani #VeganstviBezHejteru #VeganFighterBezHejtovani #SocialniSiteBezHejtovani

Zpět na Novinky