Mind Over Matter - nové tréninkové video Antoniette Pacheco

Příkladem vynikající kondice a fyzické zdatnost mnohonásobně převyšující běžnou, masojedící populaci, je i Antoniette Pacheco. V jejím novém videu, které její přítel, známý, kalisteniku cvičící vegan Frank Medrano uvedl slovy "Je tak krásná a silná – jsem na ní moc hrdý”, se Antonietta dělí slovem i obrazem o svou motivaci ke cvičení a tréninkové tipy. 

“Trénuji pro výkon, ne pro to, jak vypadat, i když kdysi jsem začala proto, že jsem měla nadváhu a chtěla zhubnout.” 

 Pak ji ale začalo bavit trénovat výkonově a dnes dělá bodybuilding, kalisteniku a jógu a zařazuje také atletické tréninky. 

“Obecně trénuji pro získání síly, ale zařazuji i tréninky pro získání rychlosti – takový je můj tréninkový styl.”  Velmi inspirující je jistě i to, že svůj styl si Antonietta vybudovala sama - podle svých slov získala všechny potřebné informace na internetu a sama zkoušela, jak na sebe působí výživa a různé typy tréninku. A to je přesně to, co může platit i pro všechny ostatní  tato neuvěřitelně silná a fit žena je například matkou pětileté dcery. Co se týče jídelníčku, Antonietta preferuje jednoduché rostlinné potraviny, jejichž příprava není zvlášť náročná a skvěle chutnají. Jak uvedli s Frankem například v rozhovoru pro magazín Fitnessmag, dobře poskládaný veganský jídelníček je vynikající na získání svalové hmoty a zároveň pálení tuků. "Naše preferované potraviny jsou quinoa, hnědá rýže, čočka, fazole, ořechy, špenát, brokolice, houby, ovoce a zelenina, celozrnný chléb a těstoviny, arašídové máslo, mandlové mléko a olivový a kokosový olej," uvedli Frank s Antonnietou.  

Přejeme hodně inspirace do tréninku s tímto videem :) a určitě doporučujeme ke shlédnutí i společná videa tohoto veganského, kalisteniku praktikujícího páru. 

 

 

 

Zpět na Novinky