Koya Webb inspiruje fitness soutěžemi i životním stylem

Koya je známou fitnesskou už dlouhou dobu – a stejně tak i propagátorkou zdravého životního stylu a raw veganství. Jejím mottem je to, že chce dokázat, že pro získání svalů není potřeba maso, ani žádné jiné potraviny ze zvířat. Dlouhou dobu se také podílí na akcích webu Vegan Bodybuilding and Fitness, spolu se zakladatelem Robertem Cheekym a dalšími.

 

 

O fitness se zajímá  podle svých slov už doslova od dětství, a poměrně přesně také věděla, co chce v životě dělat – věří, že pro fitness je důležité nastavovat si cíle a pak si užívat cestu k nim.

Vedle fitness – soutěžení a trenérství, Koya také vzpírá, jezdí na kole, věnuje se józe, plave a běhá triatlony: “Trénuji každý den. Většinou v pondělí, středu a pátek běhám a posiluji, v útery, ve čtvrtek a v sobotu jezdím na kole a průběžně praktikuji jógu.”

 

Energie jí tedy rozhodě nechybí, a odkud ji bere? “Jím vyvážená množství proteinu, sacharidů a tuku. Každý den začínám citronovou vodou a během dne jím pět dobře vyvážených jídel, každé tři hodiny.”

 

Koya má také zajímavé inspirace nejen pro začínající, ale i pro stávající vegany a veganky: “Nejezte příliš sojových potravin, ani potravin vařených. Soustřeďte se spíše na čerstvé ovoce a zeleninu a kombinujte je s ořechy a semínky. A každé ráno si dejte superfoods!”

Další zajímavé tipy této úspěšné fitness závodnice a trenérky najdete například zde

 

Neotřelé tipy pro to, jak cvičit, například to, aby lidé v posilovně příliš neklevetili nebo se nerozptylovali koukáním na televizi :) můžeme jen odsouhlasit - Koya o nich mluví například v tomto televizním rozhovoru: 

 

 

 

 

 

Zpět na Novinky