Fitness instruktor a boxer Anthony Mann

Anthony Mann je veganem již bezmála třicet let (momentálně je mu 44 let), veganem se stal v 15ti pod vlivem svého bratra a tady přinášíme několik jeho autentických zkušeností a rad.

 

"Při tréninku sázím na to, že to nikdy nesmí být rutina, takže trénuji třeba několik týdnů těžké váhy a nízký počet opakování a pak zas lehké váhy  a vysoké opakování. Dělám také často různé supersety a pyramidová cvičení. U boxu preferuji sparing, který je nejlepší kardio."

 

 

 

"Většina lidí, když mě v posilovně vidí, mi říká, že určitě musím jíst spousty kuřecího masa apod. Jsou totálně v šoku, když se dozví, že jsem již třicet let vegan." 

 

"Nejlepším aspektem veganství pro mě je, že vím, že žádná zvířata nebyla zavražděna v můj prospěch."

 

 

 

"Nemám příliš rád doplňky stravy, maximálně jednou za čas si koupím proteinový prášek. Cítím, že ze své stravy dostávám bílkovin velké množství."

 

 

"K snídani mám nejčastěji obiloviny se sojovým mlékem, banány, jablka a další ovoce. Mám rád rýžové koláčky, které si dávám ke svačině, arašídové máslo a další pochoutky. K obědu preferuji hnědou rýži s tofu, které mám hodně rád."

 

 

 

A na závěr Anthonyho rada, podpořená třiceti lety zkušeností, pro člověka, který uvažuje, že se stane veganem: "Udělej to." 

Zpět na Novinky