Fight For Animals - již sedm let

Letos na konci léta slavíme už sedmé narozeniny. :-) Je pro nás až neuvěřitelné, jak moc se od roku 2010, kdy projekt Vegan fighter vzniknul, změnilo a jak se vnímání veganství od té doby posunulo. Když jsme před lety Vegan fighter rozjížděli, spojení náročného sportu a veganství u nás znělo jako naprosté sci-fi. Skoro nikdo nevěřil, že je něco podobného reálně možné, zvlášť v našich podmínkách. Naše zaměření zpochybňovali i někteří vegané (z toho mála, co u nás tehdy byli :-) ). Jsme moc rádi, jak se situace posunula, že podobné pochyby jsme již vyvrátili; že jsme tu ze začátku hodně těžkou cestu vyšlapali a dnes už je to, že veganství a skvělá kondice jdou dohromady, bezmála mainstream. 

I že jsme mohli inspirovat tolik lidí a podobných projektů, které nyní vznikají. To, že i někteří naši dřívější kritici navazují na naši práci, rozvíjí myšlenky a nápady, které jsme přinesli a inspirují tak další lidi v ohleduplnosti ke zvířatům, je pro nás velkou odměnou a signálem, že jdeme správnou cestou. Stejně tak nás těší obrovský zájem a účast na našich akcích, jake je Veggie Náplavka, kde jsme na poslední přivítali rekordních 12 000 návštěvníků. Další nás čeká už za necelý měsíc a věříme, že vltavské nábřeží opět zcela zaplníme. :-)

Číslo 2010, kdy to vše začalo, pro nás má tedy velký symbolický význam a dává nám naději, že svět se může zlepšit v lepší místo pro zvířata i lidi.

Fight For Animals - GO VEG. :-) 

 

 

Zpět na Novinky