Další Veggie Náplavka se chystá na 10. září

Máme pro vás další pokračování Veggie Náplavky, tentokrát s podtitulem HOPE. A proč zrovna Hope (Naděje)? Protože sami v sobě naději na to, že se svět změní v lepší místo nejen pro lidi, ale i pro zvířata, máme a chceme ji dávat dál. Svět se mění doslova před očima; a my chceme, aby se měnil k lepšímu, abychom se stali ohleduplnějšími, soucitnějšími a zároveň i silnějšími. Naděje pomáhá překonávat strach, předsudky, naděje znamená odvahu a schopnost stát si za tím, co máme v sobě. 

To, kolik lidí navstěvuje Veggie Náplavky, které jsou celé vytvořené "zespoda", pro nás znamená, že každý z nás má možnost ovlivňovat a měnit věci kolem sebe. DIY (Do It Yourself - Udělej to sám) je pro nás  už mnoho let tou nejlepší cestou a odpovědí rezignaci a na na to, že něco nejde. 

Na poslední dvoudenní Veggie Náplavce LOVE se nás sešlo kolem 12 000. To vše v republice, kde si veganství mnoho lidí donedávna spojovalo s vyhublími hippíky, kde politici vlastní jatka a velkochy a kde prezident hlásá smrt vegetariánům. :-) Veggie Náplavka se jen díky vám stala jednou z největších světových 100% veganských akcí a myslíme, že to je něco, na co můžeme být u nás hrdí. A co dává naději, že svět může být lepším místem. 

A co vás bude na Veggie Náplavka HOPE  čekat? Opět to nejlepší z české veganské gastronomie (vše, co ude najdete, je 100% vegan), nepřeberné množství stánků s všemožnými dobrotami, která vám ukáží, jak skvělá veganská jídla jsou. Dále bohatý program, food show, zajímaví hosté z oblasti zdravého životního stylu, ochrany zvířat nebo "zeleného" přístupu k životu. 

Praktické a kreativní workshopy, sportovní exhibice, program pro děti, relax zóna na lodích i vltavském nábřeží, virtuální realita, trénink bojových sportů, hudba, tanec, možnost podpořit konkrétní projekty nejvýznamějších českých neziskovek, Veggie Dating (možnost najít si svůj protějšek :-) kámoše nebo kolegy) a nepřeberné množství inspirace i zábavy. 

Letos také nově inspirace k různým směrům veganství - protože to už dávno není jen jeden způsob. 

Budeme rádi, když vás opět přivítáme a prožijeme společně další krásný den, ohleduplný ke ztvířatům, lidem a planetě.

Těšíme se na vás. 

 

 

Zpět na Novinky