Akce Vegan Fighter v Ostravě

Protože jsme od vás dostávali v poslední době mnoho podnětů, že byste nás rádi viděli také v oblasti kolem Ostravy, připravili jsme na sobotu 4.5. další akci projektu Vegan Fighter - právě v Ostravě.

V centru Viva na Horní ulici tam od 15 hod vystoupíme s naším blokem přednášek, diskuzí a exhibicí bojových sportů, kde ukážeme pozitivní dopady, které může každému etický životní styl přinést do života: vynikající kondici k nejnáročnějším, nejen bojovým sportům, zdraví a zejména dobrý pocit z toho, že kvůli nám nemusejí trpět a umírat bezbranná zvířata.

Pokud byste se tedy chtěli dozvědět víc o etických důvodech k veganství, o tom jak co nejlépe poskládat veganský jídelníček, nebo třeba i tipy k tréninku, přijďte se učitě podívat. K dispozici budeme samozřejmě i pro všechny dotazy a diskuze.

V případě, že byste měli zájem si na místě vyzvednout nějaké zboží z našeho e-shopu, jak jste nám někteří psali, napište nám objednávky na email info@vegan-fighter.com a do předmětu připište OSTRAVA.

Pokud jste z okolí, nebo třeba i z nedalekého Polska či Slovenska, budeme rádi za sdílení na vašich FB profilech a webech - vzhledem k tomu, že podobné akce se v této oblasti nekonají často, bychom byli rádi, kdyby se pozvánka dostala k co nejvíc lidem.

Předem děkujeme a těšíme se na vás! VF

 

Plakát na akci:

 

 

 

Fotka z naší zatím poslední přednášky v Brně na Veganfestu:

 

 

 

 

Ukázka z naší exhibice: 

 

 

 

 

 

 


Zpět na Novinky