9.9. 2018 - Veggie Náplavka Future

7. pokračování Veggie Náplavky  je tady :) a my vás na něj srdečně zveme   A protože sedmička znamená symbolicky mj. i pohyb vpřed, nazvali jsme ji tentokrát podtitulem FUTURE . To proto, že veganská budoucnost se poměrně rychlým tempem blíží. ;) 

Víc a víc lidí zařazuje rostlinnou stravu a alternativy do svého jídelníčku pro své zdraví a jednoduše pro to, že se tak cítí lépe, energičtější a fit. Silným hybatelem veganské budoucnosti je také planeta a klimatické změny, ke kterým na ní dochází. FAO a podobné světové organizace už roky vydávají zprávy, kde navýšení rostlinné stravy doporučují jako trend budoucnosti jednoduše pro to, aby naše planeta vůbec přežila. 

A co nás osobně těší nejvíc, je čím dál tím větší ohled lidí na zvířata, která jsou největší obětí konvenčního přístupu ke stravování. Výzkumy biologů a etologů z posledních let ukazují čím dál víc to, co empatií miliony lidí cítí přirozeně: že si zvířata plně uvědomují špatné zacházení a v chovech, transportech a na jatkách trpí. 

A proto si podle nás zaslouží žít spokojeně bez toho, aby musela být produktem pro lidskou spotřebu. 

Pro to všechno pro vás připravujeme naše eventy. A proto pro vás nyní připravujeme i Veggie Náplavku FUTURE, která bude zaměřena na novinky, trendy, a blízkou budoucnost rostlinné gastronomie. Ale nejen té - i celkového životního stylu, ohleduplného ke zvířatům i planetě, techniky a vědy nebo nových alternativ k živočišným produktům a také vašeho vlastního rozvoje. 

 

Podle nás se veganská budoucnost blíží poměrně rychle - tak se přijďte inspirovat. ;)

 

 

Zpět na Novinky