Zahřejte se v sychravém podzimu - tipy pro vegan wellness

Podzimní sychravé dny může velmi zpříjemnit pobyt v sauně, páře nebo wellness centru, který vám rychle navrátí sílu a určitě prospěje vašemu tělu i duši. Pro ty z vás, kdo uvažují o větším relaxu za hranicemi našich momentálně ne příliš slunečných končin, přinášíme níže několik tipů na resorty a wellness pobyty, kde se o vás rádi postarají i co se týče veganské stravy.

Ale určitě se o veganskou nebo vegetariánskou stravu hlašte i kdekoli jinde, mnoho hotelů, resortů, ale i horských chat, které aktuálně asi na svých cestách využijete nejvíce, nabízí dnes už alespoň vegetariánské menu a někdy i malý tip zákazníka nebo zákaznice pomůže rozšířit nabídku oficiálního jídelního lístku o jídla ve veg úpravě. Důležité, stejně jako ve všech ostatních spotřebitelských otázkách, je i v tomto případě to, aby o požadavcích na veg stravu bylo stále slyšet. A stejně jako v dalších tématech typu netestované kosmetiky tento spotřebitelský tlak pomalu, ale jistě, mění podmínky k lepšímu - situace v oblasti nabídky veg jídel je dnes rozhodně o mnoho lepší, než byla např. před deseti lety. Proto nerezignujte, nenechte se znechutit nabídkou smaženého sýru se šunkou :) a slušnou formou se o veganská jídla hlašte, aby i u nás rychle přibývaly možnosti relaxu a odpočinku se zdravým a etickým stravováním.

 

A zde jsou zmiňované linky, pokud se rozhodnete cestovat za relaxem poněkud dál:

Na tomto linku najdete několik tipů od evropských destinací v Itálii, Španělsku nebo Irsku až po detox pobyt v Himalájích. 

Zde najdete tip na vege pobyt v sousedním Maďarsku.

Několik tipů na zajímavé wellness pobyty ve Francii.

Pokud se chystáte do USA, připojujeme ještě tento link

Vegan stravu najdete i v těchto  spíše vegetariánsky orientovaných pobytech, zastoupených od UK po Belize.

Přejeme krásný podzimní relax, ať už zamíříte dál nebo budete odpočívat v našich podmínkách.

 

Zpět na Novinky