Vegani od narození

Nedávno přinesli několik příkladů toho, jak vypadají vegani a veganky v pokročilém věku - například 101 letý Fauja Singh,  92 letý maratonec Mark Fremont, 75 letý kulturista Jim Morris či více jak 70 leté raw veganky Anette Larkins, který vypadá o 30 let mladší :) (více informací o přínosech veganství v pokročilém věku najdete zde)

Po té jsme věnovali pozornost i skvěle vypadajícím veganům a vegankám středním věku - příkladem může být 47 letá fitnesska Michelle Risley či 50 letý thaiboxer a bodybuilder David Greditzera. Rozhodně zajímavaé může být také podívat se na tzv. celoživotní vegany.  

V tomto případě spíše veganky - jako příklad vynikající sporotvní kondice a zdraví může totiž sloužit příklad Milany nebo Jehiny Malik. První z nich je profeisonální basketbalistkou, a veganskou stravu doporučuje i pro náročné profesionální tréninky.

Jehina Malik se zabývá kulturistikou - a je tedy tím nejlepším příkladem, který vyvrací mýty o tom, že vegané nemohou nabrat svalovou hmotu :) Článek o ní si můžete přečíst zde

Mnoho dalších veganů a veganek se takto stravuje od dětství - jejich příběhy si můžete přečíst v článcích zde

 

 

Zpět na Novinky