Vegan Fighter na Fluff festu

Už příští víkend (20.-22.7.) se koná na letišti v Rokycanech další ročník největšího HC festivalu u nás, Fluff festu. Pro ty, kteří tento fest neznají - jedná se o jediný velký festival u nás, který od samého začátku podporuje veganství a kulturu straight edge (lidé, kteří žijí bez drog jakéhokoliv druhu), čemuž odpovídá vždy i pečlivě sestavený program a výběr kapel. Během let si vybudoval renomé daleko za hranicemi ČR a dnes se na něj každoročně sjíždí několik tisíc lidí z celé Evropy.


Na letoším ročníku nebudeme chybět ani my. :) V areálu najdete bohatě zásobený stan Vegan Fighter, ve kterém jsme pro vás připravili zajímavý program i nabídku věcí. Během víkendu se můžete podívat na exhibice v thajském boxu, kick boxu a MMA, které si následně také budete moci osobně vyzkoušet. Připravené máme také každodenní soutěže se zajímavými cenami pro ty nejzdatnější z vás a během celého víkendu budeme ve stanu zdarma poskytovat výživové poradenství týkající se veganství a sportu. Přivezeme samozřejmě i naše trička a zakoupit si pak samozřejmě budete moci také veganské doplňky stravy. Na akci budou k dostání také naše nové placky a některé další propagační materiály. 

Pokud máte tedy v tyto dny čas nebo se budete vyskytovat přímo na Fluffu či někde poblíž - určitě se za námi zastavte, rádi vás uvidíme. 

 

Více info o Fluff festu najdete zde

 

Zpět na Novinky