Vegan Fighter - Bojujeme za zvířata - nová kampaň!

Vegan Fighter - Kampaň Bojujeme za zvířata/Fight For Animals 

 
6.6.2014 
 
Projekt Vegan Fighter dnes zahajuje kampaň, v níž netradiční formou upozorňuje na ochranu zvířat. 
"Tu představí na vizuálech naši přední sportovci a sportovkyně, kteří se věnují na vrcholové úrovni nejtvrdším bojovým sportům - thaiboxu, kickboxu nebo MMA", říká ke kampani Iva Linda Maruščáková z Vegan Fighter. 
 
V kampani, která bude pokřtěna 7.6. v pražském Rock Café, se představí například mistr světa v thaiboxu v supertěžké váze Jan Müller (Vegan Fighter), mistryně světa v thaiboxu Lucie Mlejnková nebo mistryně ČR v thaiboxu Petra Částková a další, kteří budou propagovat ohleduplné a zdravé stravování nebo alternativy k testům na zvířatech. 
 
V kampani se objeví i sportovci nestravující se rostlinnou stravou, kterou Vegan Fighter primárně propaguje, ale s myšlenkami změny pohledu na zvířata, než jen jako na zdroj surovin, sympatizují. Například nejúspěšnější česká thaiboxerka Eva Líšková nebo jeden z nejznámějších českých MMA zápasníků André Reinders. Ti upozorní na získávání kožešin nebo využívání zvířat v "zábavě". 
"Naším cílem je upozorňovat v největší možné míře na všechny etické problémy, které se v ochraně zvířat objevují a každý ohleduplný krok, který učiní každý z nás, za to stojí. A to i tehdy, pokud není součástí celkového postoje, ke kterému primárně inspirujeme - tedy veganství", doplňuje Iva Linda Maruščáková. 
 
Rostlinná strava se ukazuje jako velice efektivní způsob stravování v rámci tréninku mnoha profesionálních sportovců. Thaiboxer Jan Müller k tomu dodává: "Dlouhé roky se stravuji bez živočišných produktů a mohu to každému doporučit jak pro běžný život, tak pro ty nejnáročnější sportovní výkony. Rostlinná strava prospívá nejen zdraví a fyzické kondici, ale je zároveň maximálně ohleduplná ke zvířatům." 
To vyjadřuje i motto projektu Vegan Fighter Síla v soucitu. 
 
Vizuály kampaně, kterou připravilo pražské studio Carton Clan, budou vystaveny od 7.6.2014 v pražském Rock Café a od dnešní půlnoci jsou ke shlédnutí na sociálních sítích www.facebook.com/veganfighterproject nebo webu www.vegan-fighter.com.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zpět na Novinky