Tipy veganky Antoniette Pacheco pro zdraví a trénink

Antoniette Pacheco ukazuje, v jak skvělé formě se dá na veganské stravě a při dobrém tréninku být - i jako maminka s malou dcerkou. Pokud byste se chtěli dozvědět její tipy na zdravé veganské stravování a trénink, zde jsou:

 

"Ženy mají jiné ukládání tuku než muži, je pro ně ještě důležitější aby jejich potraviny byly opravdu maximálně čisté a výživné. Být štíhlá neznamená hladovět, naopak je potřeba jíst pravidelně a často v průběhu celého dne, abyste maximálně urychlily svůj metabolismus a zároveň vaše svaly měly dost živin pro svůj růst a opravy po tréninku. Víc svalů znamená méně tuku."

 

"Mezi mé oblíbené potraviny patří čerstvá a neupravované zelenina, jako je například mrkev, různé druhy salátů… Raw strava je z hlediska výživné hodnoty vynikající." 

 

 

 

"Z doplňků stravy jsem se po náročných trénincích naučila dávat si vegan proteinové nápoje, nejlépe s mandlovým mlékem, které je chuťově skvělé." 

 

"Pokud máte chuť na sladké, můžu hodně doporučit koláče z hnědé rýže s arašídovým máslem. Můžete to ještě dochutit organickým džemem, ale jde to i bez něj, arašídové máslo je výborné i samo o sobě." 

 

"Zařaďte do tréninku i dynamické cviky jako jsou různé druhy sprintů a podobně. Je to leckdy lepší, než dlouhé a nudné kardio, které by vás nebavilo." 

 

"Nebojte se zkusit jednou za čas i těžší váhy, které vám pomohou vybudovat více síly a svalové hmoty. Není důležité být jen štíhlá, ale i silná." 

 

Ukázku tréninku Antoniette s jejím partnerem Frankem Medranem, který ji k veganství přivedl, uvidíte na tomto videu: 

 

 

 

 


Zpět na Novinky