Tip na zajímavý blog Trevora Montagua

Na této stránce http://truehealthtrevor.blogspot.cz/  můžete najít zajímavý blog o veganském sportovním stravování, který vede výborný kanadský fitness závodník Trevor Montague. Trevor se specializuje na veganskou stravu v různých druzích sportů, kterým se i sám věnuje nebo věnoval, od silových (fitness a kulturistika), přes vytrvalostní (triatlon, maraton), až po dynamické kolektivní sporty jako je například hokej. Sám se stal veganem na univerzitě, kde se věnoval závodně horské cyklistice a sledoval moderní studie o přínosech rostlinné stravy na fyzickou výkonnost. Po rozsáhlých rešerších a experimentech s vlastní výkonností přešel záhy na komplet veganskou stravu s tím, že ke zdravotním důvodům přidal i etické a enviromentální. 

"Momentálně se stravuji z 90 procent raw vegan potravinami," říká Trevor, který se věnuje i nutričnímu poradenství. A dodává, že nárůst energie, který u sebe jako u aktivního sportovce při přechodu na vegan stravu zaznamenal, je markantní. "Kromě toho můžu jíst s vědomím, že žádné zvíře nemuselo zemřít a netrpělo kvůli mě," dodává. 

Své klienty i návštěvníky svého blogu se snaží zejména motivovat k maximálnímu vzdělávání se a získávání co nejvíce informací z různých zdrojů, které jim pomohou na jejich cestě. 

Galerii, kde uvidíte aktuální Trevoru formu na vegan stravě, najdete na našem Facebook profilu.

 

 

Zpět na Novinky