ISWARI nyní nově ve Vegan Fighter eshopu

Nově máte nyní příležitost zakoupit u nás v eshopu i produkty firmy Iswari, rádi bychom ji tímto u nás přivítali :)

Iswari je ryze česká firma, která se specializuje na produkty superfoods a greenfoods - tzv. potraviny budoucnosti s extrémně vysokou nutriční hodnotou. Které, jak máme sami/y bohatě vyzkoušeno, přináší mnoho čisté energie nejen pro váš sportovní výkon, ale i běžný život.

Všechny ze superpotraviny, které od nynějška nabízíme, jsou vegan, mnoho z nich v raw kvalitě - to znamená, že neprošly při zpracování teplotu více než 45°C a zachovávají si tak všechny důležité vitamíny a minerály.

V superpotravinách najdete nejen vysoká množství antioxidantů, ale třeba i enzymů dobré nálady - jako je anandamid, arginin, dopamin, tryptofan nebo fenyetylamin. K pocitům štěstí k nim z některých produktů získáte i lehké afrodisiakální účinky :)

Jedním z takových výrobků je maca - prášek z peruánského kořene, které mimo pozitivního vlivu na sexuální funkce, přináší i velká množství energie, kterou maca poskytuje. Také raw cacao je poměrně výrazným zvyšovačem energie, a působí dobře i na náladu, pokud by se vám někdy zhoršila.
Pokud chcete zaexperimentovat s výdrží, pak doporučujeme vyzkoušet chia semínka. Ty mají vysokou hydrofilní schopnost a postupně a tím i déle tedy vydrží doplňovat do našeho těla vodu a tím zvyšovat výdrž.
Pokud byste rádi doplnili antioxidanty, pak sáhněte po acai nebo maqui.
Zajímavým výrobkem, který jsme také nově zařadili, jsou i snídaňové směsi. Ty mají velmi nízký glykemický index (cca 40),  což znamená, že obsahují vysoký objem pomalu stravitelných sacharidů a dodávají tělu tedy energii dlouhou dobu a postupně.

Pokud jste vegani/veganky - a ještě snesete další množství energie :), určitě superpotraviny vyzkoušejte - ať ty od Iswari, nebo jakékoliv jiné.

 

Zpět na Novinky