Děkujeme za skvělou Veggie Náplavku UNITY

Máme za sebou další Veggie Náplavku a moc vám všem děkujeme za skvělou atmosféru!

Zářijovou náplavku děláme tradičně v menším rozměru a tišším provedení (na této akci platí městské nařízení Ticho v neděli) a je tedy i dobrou šancí pro všechny, kteří preferují méně „masové“ akce. J

 

I tak ale tisíce návštěvníků vytvořily skvělou atmosféru, a i pro nás tato Veggie Náplavka přinesla několik silných momentů. Třeba skvělé a emotivní vystoupení Bena Cristovao, který popsal svou inspirativní cestu k veganství, zážitků Zvířat Nejíme, organizátorů Animal Marche nebo Farmy Štěstí. Nebo vystoupení organizátorů akce @Obscene extreme festu, Čurbyho s Anetou. Tento fest byl vyhlášený CNN mezi padesátkou nejlepších světových festů a je odpočátku MeatFree. 

Největší radost nám ale jako pokaždé dělá to, jak rychlý je rozvoj veganství, viditelný téměř ve všech oblastech. To bylo vidět i v nabídce více než sedmdesáti stánků, kde člověk našel opravdu vše, co zná z konvenční gastronomie. A samozřejmě i mnohem víc – v první řadě ohleduplnost ke zvířatům, protože to je pro nás ta hlavní motivace k pořádání Veggie Náplavky. Těšíme se na příští, jubilejní 10. Veggie Náplavku, kde oslavíme i 10. narozeniny Vegan Fightera ;) 

 

 

Zpět na Novinky