Další vítězství pro vegany: Veganská fotografka vyhrává cenu SAVERu za nejlepší fotografie jídel

Další vítězný bod na stranu vegansky se stravujících lidí připsala v posledních dnech veganka a vynikající fotografka (nejen) veganského jídla Vanessa K. Rees . Ta zvítězila v prestižní soutěži magazínu Saver  o nejlepší fotografie jídel Best Food Blog Awards.

Na svém blogu Vanessa nejen představuje velmi zajímavá veganská jídla, ale také radí, jak jídla fotit. A její často až umělecké fotografie jídel a zátiší stojí opravdu za to - níže posuďte sami.

Ke shlédnutí samozřejmě doporučujeme i samotné recepty, které vypadají velmi vydatně a mohli by zpříjemnit deštivý víkend. Ke snídani byste tak mohli vyzkoušet speciality typu snídaňových toustů s bezvaječným "volským okem", v případě chuti na sladkou snídani pak tousty s brusinkami a smetanovým krémem. K obědu můžete vyzkoušet opravdu skvěle vypadající pochoutku s názvem Chimichurri setain nebo klasický hamburger v zajímavé úpravě. Jako dezert či vydatnou svačinu můžete vybírat z dýňových palačinek, různých čokoládových sušenek nebo třeba pravých veganských donutů. Menu můžete doplnit polévkami a dalšími jídly, která jsou opravdu vysoce profesionálně a umělecky nafoceny - vše najdete zde.

Rozhovor s Vanessou K. Rees najdete například zde.  

Další oceněným blogem byl jen pro zajímavost také blog Thug kitchen, který velmi neotřelou a místy pro slabší povahy možná i poněkud šokující formou propaguje ovoce a zeleninu - jak dává tušit už i jeho podtitul - Eat like you give a fuck :) Určitě také doporučujeme ke shlédnutí.

Přejeme dobrou chuť a hodně inspirace!

 

 

 

 

 

Zpět na Novinky