Anketa o nejlepší českou veganskou restauraci roku 2019

I letos vás čeká na Veggie Vánocích 2019  v pražském Mánesu vyhlášení ankety o Nejlepší českou veganskou restauraci roku. A kdo o ní rozhodne? Budete to opět výhradně vy svými hlasy, kterými můžete podpořit své favority a dát najevo, kdo si tuto cenu nejvíc zaslouží. Hlasovat můžete v tomto albu  na našem FB, kde jsou všechny nominované restaurace (platí i pro bistra, cukrárny apod) + můžete vzkazem na naší zdi nominovat i další podniky, o kterých myslíte, že by v anketě neměly chybět. Jedinou podmínkou je ze sta procent veganský sortiment. A samozřejmě aby v nominovaném podniku hostům, tedy vám, chutnalo. :-) 

Vítězem ankety se stane podnik s nejvyšším počtem like a vyhlášení včetně předání cen třem nejlepším podnikům proběhne na Veggie Vánoce 2019 v pražském Mánesu 8.12.2019. Počet restaurací, pro které můžete svým like hlasovat, není omezený, pokud je vám tedy nominovaných podniků sympatických více, dejte klidně více hlasů - rozhodujícím údajem bude nejvyšší celkový počet like. 

V anketě jde zejména o rozvoj veganské gastronomie jako takové a podporu všem, kteří se snaží vařit ohleduplně ke zvířatům - budeme tedy rádi i za sdílení ankety a popřípadě zapojení vašich známých, včetně těch, co se stravují konvenčně, ale rádi vege podniky navštěvují. Podporu si totiž zaslouží všechny restaurace/bistra/cukrárny nebo hotely, které vaří ohleduplně ke zvířatům a životnímu prostředí. Děkujeme.

 

 

Zpět na Novinky