Jsi vegan/ka nebo s tímto životním stylem sympatizuješ a zvířata ti nejsou lhostejná? Veganství není jen lifestyle, je to i praktická pomoc! - připoj se k nám! 

 

Pojď se s námi zapojit do akcí, kdy společně budeme podporovat prakticky zvířata, kterou jsou aktuálně v nouzi. 

 

Sbírka VF na útulek Friend na Ukrajině

Naším hlavním počinem je společná aktivita na podporu zvířat na Ukrajině, která potřebují naši pomoc. V této neutěšené oblasti se denně vydávají dobrovolníci pomáhat do ulic zvířatům, která žijí pro nás v nepředstavitelně krutých podmínkách. Ve velmi skromných podmínkách pak provozují  útulek pro stovky často těžce zraněných psů a koček.

 

V zemi jako je Ukrajina mají naše finance a dary, které z nich můžeme předat nesmírnou cenu, protože mohou podpořit těch několik málo lidí, kteří se o osudy zbídačených zvířat jako jediní zajímají.  

 

Připojit se k pomoci místním zvířatům můžeš zasláním i malé finanční částky na účet veřejné sbírky pro partnerský útulek v Dnepropetrovsku nadace Psí naděje, se kterými jsme se dohodli na spolupráci. Číslo veřejného účtu je 

2800485041/2010, variabilní symbol: 269777 (online ho můžete sledovat zde: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2800485041 )

Veškeré finance jsou průběžně předávané přímo majitelce útulku. 

 

A i my samozřejmě útulek podpoříme, naším prvním příspěvkem bude 5000,- Kč. 

 

Kdo se k nám přidá? :) 

 

A pokud by sis rád/a adoptoval/a některého ze svěřenců, kteří by byli neuvěřitelně šťastní, pokud by našli milující adoptivní rodinu, napiš nám, rádi zprostředkujeme. Naším živým maskotem:) je po fence z Venezuely fenka ze Slovenska, která pochází z podobně neutěšených podmínek a můžeme jen doporučit! 

 

Děkujeme za vaši pomoc!